אורית לב-רן גלסנר

אורית לב-רן גלסנר

אני פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה (מ.ר.מ 7780).

ב-1998 סיימתי את לימודי התואר הראשון שלי – B.A. בפסיכולוגיה ובספרות משווה, לאחר מכן המשכתי ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן, אותו סיימתי בשנת 2003.
את ההתמחות השלמתי בשירותי הייעוץ לסטודנט בבר-אילן ולאחר מכן בביה"ח "לב השרון" במחלקה פתוחה. אני פסיכולוגית מומחית מאז שנת 2007. אהבתי את העבודה במחלקה ונשארתי שם כ-8 שנים (שנתיים כמתמחה ו-6 שנים כמומחית ומדריכה). אני מרגישה שלמדתי המון מן המפגש עם סוגי אוכלוסיות ובעיות כ"כ שונים אחד מהשני.
בהמשך עבדתי בלוד במרפאה ציבורית במשך שנתיים, וכיום לצד עבודתי ב-Outreach ובאופן פרטי, אני עובדת גם בקופת חולים כפסיכולוגית מומחית ומדריכה.
תחומי העיסוק שלי הם מגוונים. מחד, יש לי ניסיון רב בעבודה עם מחלות ובעיות נפשיות קשות משנותיי בבית החולים, ומאידך עבודה עם מטופלים בעלי בעיות חיים "נורמטיביות" יותר; קשיים בבנייה והתגבשות הזהות העצמית, משברי חיים, קשיים בתחום הזוגיות, דיכאון, חרדות וכדומה.
העבודה במקומות השונים הקנתה לי גם ניסיון, הבנה ורגישות תרבותית ואתנית, דרך עבודה עם מיגזרים שונים בחברה הישראלית, ביניהם המגזר הערבי, המגזר החרדי, עולים מאתיופיה ועוד. אני מוצאת שהמיפגש הזה מפרה, מעניין ומאתגר עבורי.
במהלך השנים המשכתי ללמוד ולפתח את הכלים הטיפוליים שלי. אני בוגרת התכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (ה.ל.פ.ב.א) משנת 2015 ובעלת הסמכה להדרכה בפסיכולוגיה משנת 2016.

אני מאמינה כי טיפול נפשי יכול להיות משמעותי ואפילו "משנה חיים" בתנאי שיתקיימו בו קירבה ומגע נפשיים, הבנה ותובנה, בתוך מרחב מקבל, מכיל ומחזיק, המסייע לעבד ולעכל תכנים שונים, גם אלה הקשים ביותר.
אני מאמינה בכוחו של הקשר והמיפגש האותנטי, הקרוב והרגיש לחולל תנועה והתחדשות בתוך הנפש. הצטרפתי ל-Outreach מתוך התפיסה שחשוב לסייע ולהנגיש מענים טיפוליים אלו עבור אוכלוסיות נוספות, ביניהן גם אלה שאינן יכולות להגיע לטיפול בקליניקה.

צרו קשר, ניפגש, נבנה ביחד תכנית טיפולית מותאמת ומדויקת

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן