ד״ר מירב זיתון

ד״ר מירב זיתון

הי, אני מירב. נעים להכיר:)

אני אמא לליאם, נגה ולינדזי (כלבה שלנו). אוהבת ומחוברת לטבע.

אני פסיכולוגית קלינית מומחית (מ.ר: 27-37804) ואת התואר השני ואת הדוקטורט בפסיכולוגיה קלינית עשיתי בשיקגו, ארה"ב. בלימודי בחו"ל נחשפתי לגישות טיפול שונות ומגוונות ואימצתי לי עם השנים מה שמתאים ונכון לי. ניתן לומר שאני מטפלת אינטגרטיבית, המשלבת גישות שונות לפי הצורך, ביניהן: גישה הומניסטית- אקזיסטנציאלית המדגישה את עיקרון ההדדיות בקשר הטיפולי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) ,טיפול דיאלקטי-התנהגותי (DBT), גישה מוטיבציונית. כמו כן אני משלבת גישות טיפול מהמזרח (רוח הבודיהזם, מיינדפולנס) ועושה זאת מנקודת מבט והסתכלות פמינסטית.

קו המחשבה המנחה אותי הוא שקשר הנוצר בין המטפל/ת ללקוח/ה הוא שעומד במרכזו של טיפול פסיכולוגי מוצלח. אני דוגלת בקשר אותנטי,”בגובה העיניים“ ממקום פתוח ומקבל המאפשר מרחב בטוח להתבוננות פנימה, צמיחה והתפתחות אישית.יש לי ניסיון עם מקרים שבהם האמון באחר נפגע עקב ניסיון חיים טראומטי ופוגעני ותהליך יצירת קשר היה מטרה בפני עצמו, ועד היום נראה כי הגישה שלי ליצירת קשר במקרים רבים הוכיחה את עצמה.

הצטרפתי לצוות Outreach כי בעיני, אין דבר חשוב יותר (והומני), מאשר להגיש עזרה למי שזקוק לה ולא יכול להגיע ולקבל אותה. אני רואה בזאת זכות גדולה להגיע פיזית, נפשית ורוחנית לאנשים הזקוקים לשירותים שלנו. זהו שירות ייחודי שנותן אור ותקווה לפונים ולמשפחותיהם ואפילו יכול להציל חיים במקרים קיצוניים.
אי אפשר לדבר על Outreach מבלי להזכיר את הצוות המדהים המרכיב אותה, אנשים שרואים שליחות בעבודתם, מסורים עד אין קץ ומלאי נתינה.
זכות גדולה היא לי להיות חלק מצוות זה.

צרו קשר, ניפגש, נבנה ביחד תכנית טיפולית מותאמת ומדויקת

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן