זהר הגן

זהר הגן

אני בת 31, מתגוררת בתל אביב.

בהכשרתי אני פסיכולוגית מתמחה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי מזרח אסיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כיום אני מתמחה בשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית.

מגיל צעיר נמשכתי למפגש ועבודה עם אנשים. קשרים תפסו מקום מרכזי ומשמעותי בחיי ונהניתי להתבונן בתהליכי השינוי והצמיחה המתרחשים מתוכם. הרצון להמשיך ולהעמיק בתהליכים אלו הוביל אותי להחלטה ללמוד פסיכולוגיה, ועם השנים העמקתי את הבנתי וגיליתי סקרנות גדולה יותר לעבודה בינאישית והתמקדות בנפש האדם.

מתוך הרצון להכיר וללמוד את התחום, עבדתי במהלך השנים במסגרות שונות עם אוכלוסיות מגוונות. עבדתי בהוסטל למבוגרים עם אספרגר, עם ילדים ונוער מאוכלוסיות מיעוט, ועם נשים ונוער קצה הנמצאים בסיכון גבוה. בנוסף, התנסיתי בעבודה עם ילדים בגיל הרך והוריהם. במהלך הפרקטיקום, במסגרת לימודי תואר שני, טיפלתי במאושפזים במחלקה הסגורה של בית החולים תל השומר. כיום, כפי שציינתי, אני מטפלת בסטודנטים הזקוקים לליווי נפשי.

האנשים הרבים אליהם נחשפתי במהלך השנים והעבודה איתם חיזקו את אמונתי בקשר הטיפולי הייחודי הנוצר בין המטפל והמטופל, ואני מאמינה שיש לקשר זה היכולת ליצור תנועה, לדחוף לשינוי ולהפיח תקווה בשני הצדדים. קשר מיוחד זה, הנוצר מהמפגש בין שני אנשים, ושאיפתי למצוא את אופיו הייחודי, הובילו אותי לתחושה כי התווייתו האישית של המפגש זקוקה לעיתים גם להתוויות ייחודיות נוספות, להתאמה מדויקת הרואה כל טיפול כאינדיבידואלי. במקום זה נמצא בעיניי ייחודו של Outreach, הפתוח להקשבה מלאה ומאפשרת לצרכי המטופל ומותח עבורו את גבולות הטיפול המוכרים.

צרו קשר, ניפגש, נבנה ביחד תכנית טיפולית מותאמת ומדויקת

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן