עידית קיציס

עידית קיציס

 

אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת ״בר אילן״ ובוגרת בית הספר ״הלפבא״ לפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

במרבית שנותיי עבדתי במסגרות שונות העוסקות בתחום בריאות הנפש. התחלתי כעובדת סוציאלית המטפלת באנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות בבתיהם – בדיור מוגן עצמאי. בעבודתי בלשכת הרווחה, ריכזתי במשך שנים את תחום בריאות הנפש והייתי אחראית למיצוי זכויותיהם של המתמודדים עם בעיות נפשיות כגון: סל שיקום, ליווי בתהליכי שיקום מקצועי, תעסוקתי ומתן טיפול רגשי. ובהמשך עבדתי כמטפלת במרפאה לבריאות הנפש בהרצליה ובמחלקה סגורה בבית החולים ״שלוותה״.
כמו כן עבדתי שנים במתן טיפול פסיכולוגי בתחנה לטיפול בפרט ובמשפחה ברמת השרון ובתל״מ תל אביב שהינה תחנה לטיפול פסיכולוגי לילדים ומבוגרים.
בשנים האחרונות עבדתי בגני תקשורת, מטעם העמותה לילדים בסיכון כמטפלת רגשית בילדים המאובחנים על הרצף האוטיסטי והדרכתי את ההורים.

במקביל אני עובדת בקליניקה פרטית, בה אני מטפלת בילדים מהגיל הרך, מתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם מגוון קשיים רגשיים כגון: חרדות, דיכאון, קשיים ביצירת קשרים חברתיים, מצבי טראומה, התמודדויות עם מצבי משבר שונים וכד׳. הטיפול בילדים ומתבגרים כולל עבודה טיפולית דינאמית עם ההורים תוך הכרה והבנה כי ההורים הינם חלק משמעותי בהתפתחותו המיטיבה של ילדם בהצלחת התהליך הטיפולי.

הגעתי לאאוטריץ׳ מתוך הערכה עצומה לארגון, הרואה חשיבות להנגיש טיפולים לאוכלוסייה המתקשה לקבלה ושכה זקוקה לעזרה. באאוטריץ׳, המטפלים אינם מוותרים על המטופלים גם כשישנה התנגדות רבה. זאת מתוך אמונה כי בתוך כל התנגדות הכי גדולה שתהיה, מסתתרת תקווה, שיהיה מי שיחלץ אותם מתוך הכאב והמצוקה.
אני מאמינה כי טיפול הינו דרך אותה עובר המטופל יחד עם המטפל ובו הזדמנות ליצירת קשר ולמפגש עם עולמו הפנימי. הזדמנות להביט פנימה, להכיר ולזהות את רגשותיו, תכונותיו ואת דרכי התנהגותו תוך מחשבה על התפתחות לשינוי.

צרו קשר, ניפגש, נבנה ביחד תכנית טיפולית מותאמת ומדויקת

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן