ערן שטאל

ערן שטאל

שמי ערן שטאל-לויה, בן 35, מתגורר במושב בשרון, נשוי ואב לבת אחת.

אני בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) מאוניברסיטת ת"א ובוגר תואר ראשון בחינוך והוראת מדעי הרוח במסלול ליזמות חינוכית חברתית במכללת סמינר הקיבוצים. בנוסף אני מדריך גלישת גלים מוסמך מטעם מכללת וינגייט וארגון גולשי הגלים בישראל.

את דרכי המקצועית בעולם הטיפול התחלתי במהלך לימודי התואר הראשון, אז עבדתי בעמותת "הגל שלי" – עמותה חינוכית-טיפולית המקדמת בני נוער במצבי סיכון באמצעות גלישת גלים. במהלך עבודתי כמדריך, ובהמשך כרכז תחום ההדרכה ומפתח התוכן בעמותה, זכיתי ללוות ולסייע לבני נוער רבים במסע האישי שלהם אל עבר עתיד טוב יותר. באותה העת נחשפתי לראשונה לכוחו המקדם ומחולל השינוי של קשר בין אישי מיטיב לצד כוחו המרפא של הים.

במסגרת הכשרתי הקלינית בלימודי עבודה סוציאלית טיפלתי בילדים, בני נוער, ומבוגרים בתחנה לבריאות הנפש בחולון ובמרפאת קהילתית להפרעות חרדה ופסיכו-סומטיקה בראש העין, השייכת למרכז לבריאות הנפש 'גהה'. לאחר מכן עבדתי ביחידת רונ"ן לטיפול במתבגרים וצעירים בבת ים, שם טיפלתי במתבגרים בתוך המרחב החינוכי, תוך יצירת מעטפת טיפולית הכוללת שיתוף פעולה עם הצוות החינוכי, המשפחה וגורמים נוספים בקהילה. כיום במקביל לעבודתי ב-Outreach אני עובד במחלקת טיפול יום במרכז לבריאות הנפש גהה ומסייע לילדים ובני נוער במצבי משבר, המתמודדים עם קשיים נפשיים מורכבים, לחזור לתפקוד ולהשתלב מחדש בקהילה. יש לי ניסיון רב בהדרכות הורים ועבודה עם משפחות.

אני מטפל מתוך עמדה אינטגרטיבית המתבססת על גישה פסיכו-דינמית לצד כלים מגישות טיפוליות ושיקומיות שונות. אני מאמין שהבסיס החשוב ביותר לכל תהליך טיפולי הינו הקשר הנרקם בין המטפל למטופל המתבסס על אמון, כבוד, אותנטיות ומחויבות הדדית. על יסודות הקשר מתאפשרת חקירה משותפת, הגמשת חסמים, הגברת מודעות אישית, חיבור לכוחות וקידום תהליכי שינוי. אני מאמין כי לכל אדם קיימת הזכות לקבל טיפול איכותי ומקצועי המותאם לו ולמקום בו הוא נמצא. מתוך כך בחרתי להצטרף ל- Outreach.

לצד עבודתי ב-Outreach, אני מעניק טיפול נפשי ייחודי בעזרת גלישת גלים. כגולש גלים מילדות וכאדם המחובר בנפשו לים אני משוכנע כי טיפול זה יכול לייצר השפעה משמעותית ומיטיבה על המתנסים בו. טיפול בעזרת גלישת גלים יכול להתאים לאנשים המחפשים שיטה טיפולית אחרת המחברת בין גוף לנפש.

מזמין אתכם/ן למסע משותף בים ומחוצה לו.

 

 

צרו קשר, ניפגש, נבנה ביחד תכנית טיפולית מותאמת ומדויקת

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן