שני לוי

שני לוי

שמי שני, בת 30. מתגוררת בתל-אביב עם בן זוגי.

אני בוגרת תואר ראשון דו חוגי בהצטיינות בפסיכולוגיה ובייעוץ והתפתחות האדם מאוניברסיטת חיפה. בעלת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית של הילד, במכללה האקדמית תל אביב-יפו. במסגרת עבודת התזה שלי חקרתי את השפעת הטיפול בדם טבורי בקרב ילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי, ביחידה לנוירולוגיה של הילד במרכז הרפואי "שיבא". במהלך התואר השני ביצעתי הכשרה מעשית (פרקטיקום) במרכז הרפואי לשיקום "לווינשטיין", שם טיפלתי בילדים ונוער המתמודדים עם השלכותיהן של פגיעות מוחיות נרכשות, לצד העברת אבחונים נוירופסיכולוגיים.

המפגש שלי עם עולם הטיפול החל עם לימודי התואר הראשון, במהלכם התנדבתי שלוש שנים בקבוצת הריצה של עמותת "אתגרים". זכיתי להשתלב בקהילה משפחתית ומיוחדת, בה ליוויתי אנשים עם מוגבלויות מדי שבוע בריצה משותפת על הטיילת ליד הים. עם סיום התואר הראשון עבדתי כמדריכה בבית ספר "מאור" במחלקת אשפוז סגורה במרכז לבריאות הנפש "מעלה כרמל". ברגעים קטנים וספונטניים במפגש עם המתבגרים במחלקה, חקרתי והסתקרנתי מהיכולת שלי להוות עבורם דמות שמצליחה לראות אותם בתוך הסבל שהם חווים. התנסויות אלה הובילו אותי להמשיך ללמוד על איכויות ההתבוננות והגדילה המתאפשרות בקשר אנושי מיטיב. לצד זאת, אני מוצאת עניין ומשמעות רבה בתרגול מדיטציה ובחקירת הרעיונות הבודהיסטיים, ושואפת להעמיק בשילוב טכניקות מהמסורת הבודהיסטית בעבודה הטיפולית.

ההשתלבות בצוות אאוטריצ' הייתה עבורי טבעית והמשכית, לערכים ולראייה הטיפולית הרחבה של עולם הפסיכולוגיה השיקומית: האפשרות לפגוש את עולמו הפנימי של האדם בתוך ההקשר ולצד התייחסות למציאות החיצונית, יחד עם החשיבות של טיפול התפור למידותיו של לכל אדם לפי צרכיו

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: contact@outreach.co.il

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן