יהודה דור

יהודה דור

פסיכולוג קליני


אני פסיכולוג קליני מומחה בהכשרתי. את התארים הראשון והשני בפסיכולוגיה למדתי באוניברסיטה העברית בירושלים ואת ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית השלמתי במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק. בימים אלו אני מסיים את הדוקטורט שלי בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ומוביל מחקרים בנושא תקשורת רגשית לאורך החיים. לצד זה אני מלמד פסיכולוגיה באוניברסיטת רייכמן ובמכללה בירושלים.

אל אאוטריצ' הגעתי בגלל העניין העמוק שלי באפשרות של טיפול נפשי משמעותי להתרחש גם בתנאים מיוחדים ולא תמיד סטנדרטיים. מצד אחד אני מאמין בטיפול הפסיכולוגי הקלאסי, המתרחש בסביבה שקטה, בטוחה ומוגנת של חדר טיפולים. כך מתאפשרים יצירת הקשר העמוק, האמון, הביטחון והפתיחות שמאפשרים את העבודה הטיפולית ואת החתירה לשינוי נפשי אמיתי. מצד שני הניסיון שלי, במיוחד סביב טיפולים בבית בגיל השלישי וטיפול במצבי חיים שונים, לימד אותי שהתנאים הללו לטיפול לא תמיד מתאפשרים- לפעמים בגלל סיבות טכניות (כמו מרחק), לפעמים בגלל סיבות פיזיות (כמו קושי בניידות), ולפעמים בגלל סיבות נפשיות (כמו הסתגרות או חשש מהגעה לטיפול).

העבודה כחלק מצוות אאוטריצ' מאפשרת עבורי את האתגר הטיפולי הזה: לקחת את אותם גורמי עומק המאפשרים את יצירת הקשר ואת השינוי וליישם אותם גם בתנאים אחרים, בבית המטופל או בסביבת החיים הטבעית שלו.

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: [email protected]

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן