ברוכים הבאים לאתר של Outreach. אנו מאחלים לכם גלישה פורה ובטוחה באתרנו. לשם כך, אנא קראו בעיון את תנאי השימוש באתר.

שימושכם באתר הינו בכפוף לתנאים שלהלן ומעיד על קבלתם.

 

תנאי השימוש

1.      השימוש בתכנים של אתר זה הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר איננו מחויב לשלמותם של התכנים, או למידת התאמתם לצרכים הספציפיים של כל משתמש.

2.      אין לראות במידע המוצג באתר זה ייעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ מקצועי, המבוסס על היכרות אישית וספציפית עם נתוני המשתמש וצרכיו. לפיכך, אין להסתמך על המידע הכללי שבאתר ולפעול על-פיו, ללא קבלת חוות דעת אישית ממומחים בתחום.

3.      שום מידע המופיע באתר אינו מהווה המלצה לביצוע או לאי-ביצוע מהלך כלשהו. משתמש המעוניין בחוות דעת מקצועית לצורך קבלת החלטה שכזו, מחויב לפנות לייעוץ מקצועי אישי.

4.      מפעילי האתר וצוות Outreach אינם אחראים לתוצאות ישירות או עקיפות הנובעות מהחלטת המשתמש להסתמך על תכני האתר. האחריות המלאה והבלעדית במקרים כאלו תחול על המשתמש.

5.      המידע באתר עשוי להשתנות ולהתעדכן, מבלי שמפעילי האתר מחויבים למועדי השינוי, למהות השינוי או לעדכון בדבר השינוי.

6.      כל המוצג באתר זה, לרבות תכנים, מידע ועיצוב, הינו קניינם הבלעדי של בעלי האתר, ותוכנו מוגן בזכויות יוצרים. אין לאדם כלשהו, באמצעי כלשהו, אישור להעתיק ו/או להפיץ את המוצג באתר, בחלקו או בשלמותו, ללא מתן אישור בכתב מבעלי האתר.

7.      השימוש באתר יעשה על פי תנאים אלו בלבד. מבלי לגרוע מכלליות האמור, אין לפרוץ לאתר ו/או לשנות ו/או לגרוע ו/או להוסיף ו/או לפגוע בתוכנו של האתר ו/או בעיצובו ו/או בתוכנות המשמשות אותו ו/או בכל חומר אחר הכלול בו.

8.      מפעילי האתר רשאים לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש.

9.      מפעילי האתר רשאים להשתמש בפרטים שמוסרים משתמשי האתר ובמידע אודות דפוסי השימוש לצורך שיפור השירותים ויצירת קשר בדואר אלקטרוני.

10.  על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

 

הגבלת אחריות

1.      כל המידע, התוכנה, השירותים והגרפיקה הנלווית הכלולים באתר זה מוצעים למשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות, ולא תקום למשתמשים כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי Outreach בגין אופי השירותים שמציע האתר, היותם מוגבלים ו/או לא מותאמים לצרכי המשתמשים או מי מהם. בנוסף לכך, Outreach לא תישא באחריות להתאמת השירותים לצרכי המשתמש או באחריות לטעויות, אי-דיוקים או לשגיאות בחומר המוצג באתר זה.

2.      Outreach לא תישא באחריות לכל נזק ישיר ו/או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמשים ו/או לצדדים שלישיים כלשהם כתוצאה משימוש באתר ו/או הסתמכות על המידע המופיע בו, לרבות נזק שנגרם עקב השימוש ביישומי תוכנה שהורדו באמצעות השירות באתר זה או הופעלו כתוצאה מהשימוש בשירות באתר זה, ולרבות נזק הנובע מהפצת וירוסי מחשב, שמקורם בגורמים שלישיים.

3.      Outreach אינה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות.

4.      Outreach רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש. למשתמשים לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי Outreach בקשר לכך.

 

הצהרת המשתמש

קראתי את תנאי השימוש באתר, ואני מקבלם. ידוע לי כי התכנים המובאים באתר ניתנים לשימוש כפי שהם, ולא תהיה לי כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר בגינם. השימוש באתר נעשה באחריותי המלאה והבלעדית, תוך הבנה שאיננו מחליף ייעוץ אישי או טיפול מקצועי.

הנני מתחייב שלא לפנות דרך האתר תוך התחזות לאדם או לגוף כלשהו, או להציג קשר כוזב לאדם או לגוף כלשהו. כמו כן, לא אצור קשר עם גורמים הקשורים לאתר באופן הנועד להונות או להערים על מי מביניהם.

 

ניתן ליצור קשר עם מפעילי האתר לצורך הבהרות ובמקרה של שאלות נוספות.

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: [email protected]

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן