מאיה פיס

מאיה פיס

בהכשרתי אני עובדת סוציאלית (MSW) בעלת תואר ראשון ותואר ושני במסלול טיפולי בפרט ילד ומשפחה, מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל. במהלך השנים הוכשרתי גם כמנחת קבוצות בטבע-תרפיה והשתתפתי בקורסים, סמינרים וסדנאות במגוון נושאים כגון: טיפול דיאלקטי-התנהגותי (DBT), טיפול נרטיבי, התערבויות בשעת משבר, טיפול פסיכודינמי, התמודדות עם שכול ואובדן ועוד. בנוסף להכשרות הספציפיות בתחום בריאות הנפש התמחיתי בשנים האחרונות בטיפול באנשים מגווני מגדר באמצעות מחקר אקדמי לצד עבודה קלינית משמעותית עם אוכלוסייה להט"בקית ואנשים מגווני מגדר (טרנסג'נדרים.ות) לאור גישות טיפוליות מאששות מגדר.

לצד עבודתי באאוטריצ', אני עובדת במגזר הציבורי כעו"ס בריאות הנפש במערך הפסיכיאטרי האמבולטורי של בית חולים שיבא במסגרת עבודה זו אני גם מלווה את בני משפחותיהם של המטופלים על הסוגיות הייחודיות עמם הם מתמודדים במסגרת מרכז מית"ל – ליווי ותמיכה למשפחות של בית החולים. בנוסף לתפקיד זה אני משמשת כחברת הוועדה להתאמה מגדרית של משרד הבריאות במסגרתה אני פוגשת פונות.ים בגירים לצורך הערכה וליווי בתהליך להתאמה מגדרית. בנוסף, אני מקבלת מטופלים בקליניקה פרטית ברמת גן, מנחה קבוצות ומעבירה סדנאות והרצאות בתחומי ההתמחות והמחקר שלי.

מעבר להיכרותי עם שדה בריאות הנפש, במהלך שנותיי כעו"ס בבית החולים רכשתי ניסיון רב גם בהתערבויות בשעת משבר ומתן בשורה מרה, התערבויות זוגיות ומשפחתיות, הדרכות הורים, ליווי בסוף חיים, עיבוד אובדן ואבל, הנחיית קבוצות הורים וקבוצות תמיכה לצוותים מטפלים ועוד. במסגרת הכשרתי הטיפולית התנסיתי גם בטיפול וליווי אנשים ומשפחות "בשירות למען הילד – מחוז ת"א", רכשתי היכרות וניסיון עם התכנים הייחודיים לעולם האימוץ, דרך ליווי פרטני והנחיית קבוצות של מאומצים והורים בתהליך פתיחת תיק האימוץ.

לאורך שנות עבודתי כעובדת סוציאלית וכמטפלת במסגרות השונות פגשתי אנשים ברגעיהם הקשים ביותר, רגעים אינטימיים ושבריריים בהם הכאב, הפחד וחוסר האונים ממלאים את הנפש ומצמצמים את תנועת החיים שבה. לאורך הדרך גיליתי עד כמה קשר אנושי אותנטי סבלני וקרוב יכול לעורר את הנפש לשוב ולנוע ועד כמה משמעותית גם תנועתה וצמיחתה של המערכת המשפחתית הסובבת אותם. מתוך תובנות אלו בחרתי את אאוטריצ' כבית מקצועי המנכיח ומיישם גישה טיפולית זו באופן רציני, מקצועי ובלתי מתפשר.

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: [email protected]

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן