נטלי מגרין

נטלי מגרין

שמי נטלי מגרין, עובדת סוציאלית קלינית (MSW).

אני מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים, מדריכה הורים ומנחה קבוצות טיפוליות. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ממכללת רופין ובוגרת תוכנית השלמות לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית של אוניברסיטת בר אילן. אני מאמינה כי הלמידה לא נגמרת לעולם ובהתאמה אני ממשיכה ללמוד גם בימים אלה בתוכנית לפסיכותרפיה דינאמית "יישומים קליניים".

במהלך דרכי המקצועית התנסיתי בעבודה עם מגוון אוכלוסיות. טיפלתי במבוגרים במצבי משבר שונים בבית מאזן לתחלואה כפולה "רוח ים- סנטי" בהרצליה, לאחר מכן עבדתי ב"בית רעים" נתניה, אשפוז יום פסיכיאטרי בקהילה למבוגרים.

במסגרתי הכשרתי הקלינית עבדתי באופן פרטני עם נוער בסיכון במסגרת שירותי רווחה לצד הנחיית קבוצות טיפוליות ובהמשך טיפלתי בילדים עם קשיים נפשיים במסגרת מרפאה קהילתית של בריאות הנפש.
כיום, לצד עבודתי בOutreach, אני עובדת עם ילדים על הרצף האוטיסטי במסגרת גני תקשורת ומקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית.

אני מטפלת בגישה דינאמית אינטגרטיבית, גמישה ומותאמת למטופל. מאמינה כי קשר טיפולי יכול לייצר שינוי מטיב בעולמו הנפשי של מטופל ומבינה כי ההחלטה להגיע לטיפול היא לעיתים לא קלה. מתוך הבנה זו בחרתי להצטרף לצוות Outreach, להנגיש ולאפשר את הטיפול בהתאם לצרכי ויכולות האדם.

לתפיסתי תפקידי כמטפלת הוא לייצר מרחב בטוח ולא שיפוטי בו תתאפשר התבוננות משותפת על העצמי, על דפוסים לא מיטיבים ועל קשיים רגשיים המסבים סבל. מסע משותף זה להבנת הנפש, יאפשר יותר מודעות, חופש וזכות בחירה וכתוצאה מכך שינוי וגדילה, במציאות הפנימית והחיצונית של המטופל.

אשמח לפגוש אתכם/ן.

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: [email protected]

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן