עדי ליבוביץ

עדי ליבוביץ

שמי עדי ליבוביץ, אני מתגוררת עם בן זוגי ושלושת ילדי בקיבוץ בגליל המערבי.

בהכשרתי אני עובדת סוציאלית (MSW). סיימתי את לימודי התואר הראשון והתואר השני, במסלול קליני, בתחום ילד ונוער, בבי"ס לעבודה סוציאלית, באוניברסיטת חיפה.

בנוסף הוכשרתי כמטפלת בבישול, בבי"ס לריפוי בעיסוק, באוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, אני מנחה להבעה בהקלדה לילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי, בשיטת יעל כהן.

את דרכי הטיפולית המקצועית, התחלתי עוד במהלך לימודי התואר הראשון, כמדריכה בבית לבוגרים עם אוטיזם וכמתנדבת במועדון חברתי לצעירים המתמודדים עם הפרעות נפשיות. עם סיום לימודי התואר הראשון, התחלתי לעבוד במחלקה לשירותים חברתיים בצפון הארץ, כעובדת סוציאלית המלווה יחידים ומשפחות. במהלך שלוש השנים הבאות, עבדתי עם בני נוער וצעירים בסיכון ורכזתי את היחידה לטיפול בנוער וצעירים.

במקביל ללימודי התואר השני, התחלתי לטפל בצעירים ובוגרים על הרצף האוטיסטי ובני משפחותיהם, במערך דיור בקהילה. ליוויתי את החברים והמשפחות באתגרי חיים שונים ומגוונים. בהמשך ניהלתי מרכז תעסוקה לבוגרים על הרצף האוטיסטי, עבדתי עם גורמים שונים בקהילה, הדרכתי וליוויתי את צוותי הטיפול וההדרכה.

בעשר השנים האחרונות,טיפלתי טיפול רגשי בילדים ופעוטות על הרצף האוטיסטי, ליוותי והדרכתי את הוריהם, בגני תקשורת בצפון הארץ. בהמשך ניהלתי אשכול גני תקשורת, ליוויתי והדרכתי אנשי צוות פארא רפואיים ואנשי צוות חינוכי בעבודתם בגני התקשורת. בתפקידי כמנהלת אזור צפון, ליוויתי והדרכתי מנהלות אשכול נוספות.

כיום אני מטפלת בצעירים ובוגרים בצמתי חיים משמעותיים, מטפלת רגשית בילדים עם צרכים מיוחדים ואוטיזם, מדריכת הורים, מדריכת אנשי טיפול פסיכו-סוציאליים ומנחה להבעה בהקלדה עם אוכלוסיית ילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי.

הניסיון המקצועי והעשיר שרכשתי עם השנים, לצד תהליכי הדרכה והכשרה מגוונים, תרמו לעיצוב דמותי הטיפולית  המתאפיינת בגישה המאפשרת יצירת מרחב בטוח, התבוננות משותפת, הגעה להבנה ומודעות, ומציאת יכולות וכוחות לצלוח אתגרים בצמתי חיים משמעותיים. אני מאמינה בגישה טיפולית הוליסטית, אינטגרטיבית, גמישה ונגישה, המסייעת לאדם בתחושת מסוגלות ויכולת ומתחברת לערכיו האישיים.

ב- OUTREACH מצאתי שותפים לדרך ולתפיסת עולם הרואה כל אדם כבעל זכות לטיפול ערכי, מקצועי ונגיש ליכולתיו ולצרכיו.

צרו קשר לבניית תכנית טיפולית מותאמת עבורכם

טלפון: 072-33-60-600
E-mail: [email protected]

לחצו ליצירת קשר
דילוג לתוכן