משפחת מ. רחובות

"ברצוננו להודות לכם ולמטפלת קורינה על עזרתכם הגדולה להתגבר על הקשיים ולצאת לדרך חדשה של עצמאות והתפתחות, תוך מתן ליווי מקצועי וצמוד ויחס אדיב ואישי.
אנחנו מברכים אתכם בברכת שפע והצלחה ושתמשיכו במלאכת הקודש בה אתם עוסקים ותזכו לעזור לעוד אנשים ותראו פירות טובים בעמלכם. אנחנו ממליצים בחום לעבור את התהליך המדהים הזה."

משפחת מ. רחובות

המלצה משפחת ע. ראשלצ

" פנינו לאאוטריצ' כסוג של מפלט אחרון לאור הדרדרות במצב הנפשי של בננו/אחינו שנמצא בדיכאון ומצב נפשי ירוד בבית במשך שנים רבות.
זו היתה קריאת עזרה אחרונה לפני שהיינו מגיעים לתהום עוד יותר עמוקה.
קיבלנו מהצוות מענה מיידי וללא פשרות עם ליווי צמוד, הנחיות, התעקשות הקשבה ורגישות באיך להתמודד עם המצב, לא לוותר ולצאת לדרך חדשה.
תוך זמן קצר מיצירת הקשר עם אאוטריצ הותאם לנו צוות מטפל מסור ומדהים שידע להגיע לנפש של בננו/אחינו ולנפש שלנו
המון המון תודה ואנו שמחים שאתם איתנו. "

משפחת ע. ראשלצ

המלצה א. רחובות

בשנה האחרונה עברתי  טיפול אצלכם באאוטריצ' באורך של שנה או יותר.
בתחילת התהליך לא הייתי בטוח אם אני אוכל להתמיד בטיפול והיו לי ספקות רבות בנוגע לעצמי ולטיפול.
הגעתם אלי בשנה השישית של המחלה ובשלב ההתחלתי של הטיפול קיבלתי על עצמי מחויבות לדבוק בהוראות של המלווה הטיפולי עד הסוף.
בארבעת החודשים הראשונים אני השלמתי עם המחלה ששמה "אגרופוביה" והבנתי שאולי אני אצטרך עוד כמה שנים לפחות עד שהמחלה תרדם או תיעלם מעצמה.
בחודש השישי או השביעי של הטיפול אני והמלווה הטיפולי הצלחנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו. העידוד שקיבלתי מפורטונה היה מאד חיובי. המשפחה שלי תמיד האמינה שאני יצליח לפרוץ קדימה ולהתמיד במטלות.
כעבור חודש בודד החלטתי לחזור לטיפול תרופתי וכעבור שבוע מנטילת התרופות נוצר שינוי חיובי, בעיקר למה שקשור במצב הרוח וההתמודדות עם החרדה. ההימור הזה השתלם ותוך שבועיים אני והמלווה החלטנו לעשות חשיפות במרחקים ארוכים.
בשלב הזה שימרתי את ההתמדה שהייתה לי בהתחלה והתחלתי להגדיל את המרחקים בקצב מבוקר. 3 חודשים לאחר מכן כבר הספקתי לקבל סל שיקום ולהתחיל בלימודי נהיגה. אמרתי למלווה שלי שיהיה לי מאד קשה להפרד ממנו, וההחלטה הזו הייתה בעיקר כלכלית.
אבל התקופה הזו מאחורינו ואני יכול להגיד בבטחה שאור בורשטיין הוא מומחה בתחום שלו. "

א. רחובות

המלצה ש. תל-אביב

התהליך שלי עם אאוטריצ' היה מקצועי ויסודי לאורך כל הדרך. החל מהאינטייק שהרגיש מאוד מדויק, ובעקבותיו ציוותו לי את המטפל תם – אחת הברכות המדהימות שקיבלתי בחיים.
תם ואני דיברנו בשפה דומה לאורך הטיפול, גילינו הרבה דברים במשותף, ונהנתי לשתף אותו בקשיים שלי ולקבל ממנו פידבק מאוד ישיר ומעמיק.
אמנם חלק משמעותי מהבעיה שלי (בעיקר לצאת מהמיטה ולתפקד) נבע מתת תפקוד של בלוטת התריס, אז תם ואני ניסינו להיאבק באמצעיים לא רלוונטים ואפשר להסתכל על זה כך שדי "טחנו מים", ושחבל שהוא לא ידע לזהות שבזה מדובר (ואמרתי לו את זה, ואשמח שכן תכניסו את זה לאתר כדי להעלות את המודעות לעניין בלוטת התריס שיכול לעזור לרבים ורבות..). תם מטפל מאוד "אחר" ממה שהכרתי.
הוא דיבר איתי בגובה העיניים, היה זמין לי הרבה מעבר לשעות הטיפול גרידא, נתן מעצמו ומעולמו כדי להראות לי שאני לא לבד, ותמך בי בתקופה הקשה ביותר בחיים שלי.
תם נתן לי להרגיש שרואים אותי, שמבינים אותי, שמעריכים ואוהבים אותי. ובתקופה בה הייתי שרויה, זה היה המון. הוא עזר לי לחזור לעצמי. לחזור לאהוב ולקבל את עצמי. אני מלאת הערכה לתם, וחושבת שהוא מטפל מצוין.
מה שבעיקר מדהים בו זו היכולת שלו להקשיב, להכיל – גם אם מדובר בביקורת או הצעות לאופן הטיפול שלו עצמו. הרגשתי שצמחנו וגדלנו ביחד במהלך הטיפול, והגענו לנקודות שאני בהלם שהצלחתי להגיע אליהן, ועוד בתהליך כל כך קצר. תודה לכולכם וכולכן על העזרה הענקית שנתתם לי בשעת המשבר הגדול ביותר בחיי. "

ש. תל-אביב

המלצה ס. רחובות

ברצוני לתת המלצה לאנשי אאוטריץ על עבודתם החשובה, המקצועית והאיכפתית.
פניתי אליהם מתוך צורך לתת מענה לתקופה מסוימת לבת שלי שנמצאה בקשיים חברתיים ואישיים וחוותה הרבה חרדות ופחדים עד למצב של אי יציאה מהבית בגלל אותם קשיים.
בארגון מיד חיברו אותנו לזהר הפסיכולוגית שהגיעה לביתנו והתחברה במהרה לבת שלנו, הקליק שנוצר בניהן היה מפתיע מאוד יחסית למצב שבו הייתה הילדה.
התמיכה והעזרה שקיבלה עזרו לה מאוד ונתנו לנו פתח לאופטימיות והקלה, בנוסף גם אנחנו ההורים קיבלנו הדרכה והכוונה משפחתית שעזרו לנו להתמודד עם הקשיים ולהבין מה נכון לעשות ואיך להתנהג במצבים מסוימים.
מעבר לטיפול והמפגשים תמיד קיבלנו גם תמיכה טלפונית וכל שאלה נענתה בסבלנות ועם המון אמפתיה, היתרון הגדול והמשמעותי של לקבל עזרה פסיכולוגית בבית לאנשים שמתקשים לצאת לפגישות הוא חשוב מאין כמוהו ונותן מענה שלא ניתן למצוא במקום אחר.
ברצוני להודות מאוד לאורלי קסטל על שהייתה שם תמיד בשבילי לכל שאלה והתלבטות ושידעה לצייד אותי בטיפים חשובים לעתיד, וכמובן לזהר על עבודתה הנאמנה, גם אם לפעמים נראה היה שאין התקדמות או שינוי.
הזמן הוכיח שיש תהליכים ושינויים שלא נראים מידית.
תודה רבה! "

משפחת ס. רחובות

דילוג לתוכן